Top 5 sposobów, aby zastosować Mineral Foundation

Uroda

Jak wszyscy wiemy, że podkład mineralny jest najbardziej popularnym produktem do makijażu, który jest używany przez kobiety, aby uzyskać nieskazitelną skórę. Nie musisz używać żadnych fałszywych i chemicznych produktów, aby uzyskać nieskazitelny i naturalny wygląd.

Wszyscy wiemy, że fundacja nie jest tylko produktem do twarzy, ale jest to rodzaj bazy dla skóry i uczynić go wyglądać bardziej pięknie. W tym artykule, poprowadzę Cię o 5 najlepszych sposobów, aby zastosować fundament mineralny.

1. Użyj gąbki do nakładania podkładu

Nigdy nie poczujesz, że Twoja skóra wygląda sztucznie, gdy zastosujesz podkład mineralny przy użyciu gąbki. Zapewni Ci to naturalny wygląd i nie sprawi, że Twoja skóra będzie tłusta.

2. Wymieszaj podkład

Jeżeli nałożyłaś podkład mineralny na całą twarz, to sprawi on, że Twoja skóra będzie wyglądała na błyszczącą. Dlatego wymieszaj podkład wilgotną gąbką do makijażu.

3. Dodaj koloru

Jeśli chcesz dodać odrobinę koloru do swojego podkładu, to możesz użyć kredek do podkładu.

4. Nałóż puder

Aby uzyskać matowe wykończenie, można dodać trochę proszku do fundacji. Ale jeśli chcesz naturalny blask do skóry, a następnie należy unikać dodawania proszku.

5. Użyj pudru półprzezroczystego

Jeśli chcesz uzyskać rosa wykończenie do swojej skóry, a następnie można zastosować półprzezroczysty proszek. To sprawi, że twoja skóra będzie świecić.

Wnioski:

W tym artykule podzieliłam się z Tobą 5 najlepszymi sposobami na zastosowanie podkładu mineralnego. Spróbuj zastosować się do tych wskazówek, a uzyskasz idealny wygląd.