Top 5 porad, jak nie dopuścić do wydłużenia się włosów na uszach

Uroda

Istnieje wiele kobiet, które mają trochę włosów rosnących przy uszach i większość z nich martwi się o to, jak uzyskać krótkie wąsiska uszu. Tak więc, w tym artykule, będę dzielić się z wami kilka skutecznych wskazówek, aby je krótkie i uzyskać doskonały kształt.

1. Usuń kolczyki

Kolczyk to świetny sposób na ukrycie wąsów usznych, ale trzeba być z tym ostrożnym. Jeśli nie usuniesz go wtedy skończysz z dziwnie wyglądającym uchem.

2. Spróbuj depilacji woskiem

Woskowanie jest dobrą opcją, aby usunąć wąsik ucha i otrzymasz doskonały wygląd w bardzo krótkim czasie. Woskowanie jest bolesnym procesem i sprawi, że poczujesz się nieswojo, ale sprawi, że twoje ucho będzie wyglądać pięknie.

3. Użyj pęsety do uszu

Możesz użyć pęsety do ucha, aby usunąć wąsik ucha, ale nie jest to zalecana opcja. Musisz być ostrożny podczas korzystania z tego narzędzia, ponieważ sprawi, że twoje uszy będą wyglądać brzydko. Więc, użyj go tylko wtedy, gdy masz jakieś doświadczenie i jesteś pewny siebie.

4. Użyj suszarki

Użyj suszarki do włosów, które są blisko uszu, a to da świetny wygląd do wąsów uszu.

5. Zastosuj środek do czyszczenia uszu

Zastosuj środek do czyszczenia uszu na wąsach i pozwól mu wyschnąć. To da wspaniały wygląd do ucha.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post na temat “Top 5 Tips to Keep Ear Whiskers From Getting Long”. Wiem, że na pewno wypróbujesz jedną lub więcej z podanych wskazówek i sprawisz, że twoje wąsiska będą krótkie.