Top 10 Perfumy Porady dla mężczyzn

Uroda

Spędzamy dużo czasu na makijaż i akcesoria, ale przez większość czasu zapominamy sprawdzić perfumy, które nosimy.

Zapach perfum jest ważną częścią naszej osobowości, więc bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni zapach. Tak więc, tutaj zamierzam podzielić się kilkoma top 10 wskazówkami dotyczącymi wyboru najlepszych perfum dla mężczyzn.

Wybierz zapach, który pasuje do Twojego nastroju

Przed zakupem nowych perfum, musisz zrozumieć swój nastrój i rodzaj dnia, który zamierzasz mieć. Jeśli jest to randka to powinieneś iść na owocowe i słodkie perfumy, podczas gdy jeśli idziesz na imprezę powinieneś spróbować czegoś, co będzie pasowało do nastroju tego miejsca.

Noś zapach, który pasuje do Twojej grupy wiekowej

Wraz z wiekiem zmienia się Twój zmysł węchu. Jeśli masz zamiar nosić perfumy, które są odpowiednie dla twojej grupy wiekowej.

Zachowaj świeżość zapachu

Jeśli masz dużo pracy i nie masz czasu na zapach, powinieneś spryskać perfumy po każdym użyciu. Możesz trzymać flakonik perfum w kieszeni i spryskiwać go, gdy poczujesz taką potrzebę.

Zastosuj zapach przed wyjściem do pracy

Jeśli musisz dużo chodzić, powinieneś zastosować swoje ulubione perfumy przed wyjściem z domu. Możesz rozpylić perfumy na ubraniach i butach, a będziesz czuć ich zapach przez cały dzień.

Trzymaj go z dala od dzieci

Jeśli masz dzieci, lepiej trzymać perfumy w łazience i nie trzymać ich w salonie.

Nie noś zbyt dużo perfum

Jeśli masz dużo pracy i nie masz czasu na wąchanie, powinieneś spryskiwać perfumy po każdym użyciu. Możesz trzymać butelkę perfum w kieszeni i spryskać się nimi, gdy poczujesz taką potrzebę.

Usuń je po pracy

Możesz trzymać swoje ulubione perfumy w kieszeni marynarki i zdjąć je po dotarciu do domu.

Noś je raz w ciągu dnia

Lepiej jest stosować zapach raz w ciągu dnia. Jeśli masz więcej niż jedne perfumy, możesz wybrać jeden z nich na dany dzień.

Wnioski:

To kilka skutecznych wskazówek, które pozwolą Ci wybrać najlepsze perfumy dla mężczyzn. Będziesz zaskoczony, że nawet mężczyzna będzie wolał zapach kobiety.