Sekret stylowego wyglądu dzięki prostym ubraniom

Uroda

Istnieją dwa rodzaje mody: jeden służy do popisywania się, a drugi do wtapiania się w tłum. Aby być w stanie wyciągnąć oba style, potrzebujesz szafy pełnej prostych ubrań, które mogą pełnić podwójną funkcję.

Oto kilka wskazówek, jak stworzyć swój własny, niepowtarzalny styl za pomocą prostych ubrań.

1. Stwórz schemat kolorów

To prawda, że niewielki strój może mieć duży wpływ na twój wygląd. Ale prawdą jest również, że ubieranie się dużo może być przesadzone, co sprawia, że wyglądasz jak ofiara mody. Aby uzyskać równowagę między tymi dwoma elementami, wybierz schemat kolorów. Wybierz jeden lub dwa kolory, a następnie mieszaj i dopasowuj je w całej swojej garderobie.

Na przykład, mam czerwony sweter, który pasuje do wszystkiego. Noszę go z parą dżinsów, czarnymi butami i niebieską koszulą. To moja podstawowa paleta kolorów i wygląda świetnie.

2. Noś tę samą górę i dół

Jeśli chcesz wyglądać najlepiej, ważne jest, aby ubierać się w ten sam sposób, dzień w dzień. Kiedy kupujesz nowe ubrania, upewnij się, że inwestujesz w te same elementy – bluzki, spodnie i akcesoria, aby zachować spójny wygląd.

3. Unikaj wzorów

Jeśli masz zamiar spróbować wtopić się w tłum, możesz równie dobrze wybrać najbezpieczniejszą opcję: brak wzorów. Wzory są trudne do odczytania i mogą wyglądać niechlujnie i rozpraszać uwagę. Trzymaj się jednolitych kolorów i upewnij się, że wszelkie wzory, których używasz są subtelne.

4. Nie przesadzaj z akcesoriami

Akcesoria są zabawne i mogą sprawić, że prosty strój będzie wyglądał bardziej modnie. Jeśli jednak chcesz wyglądać swobodnie, nie musisz przesadzać z biżuterią i dodatkami. Zamiast tego, trzymaj się podstawowych pierścionków i bransoletek, i dodaj trochę iskry.

5. Zainwestuj w wysokiej jakości rzeczy podstawowe

Wiesz, że Twoja ulubiona para dżinsów lub ulubiony T-shirt nigdy nie wyjdzie z mody. Zainwestuj w dobrej jakości kawałki, które będą trwać. Upewnij się, że twoje ubrania są trwałe i kupuj ich mniej. Możesz to zrobić, nosząc swoje ulubione kawałki w kółko, piorąc je często i używając sprayów i detergentów usuwających plamy.

Wnioski:

Tak więc, są to niektóre wskazówki, aby stworzyć stylową szafę przy użyciu prostych ubrań. W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest, aby wyrobić sobie opinię o stylu. Więc nie musisz wydawać zbyt wiele pieniędzy na ubrania. Można kupić proste ubrania, a następnie uczynić go wyglądać tak modne.