Przysiadowe wyzwanie

Uroda

Jest wiele osób, które nie mają pojęcia jak wykonywać przysiad czy martwy ciąg, a największym powodem tego jest brak wiedzy. Nie wiem jak wy, ale ja nigdy nie myślałem, że jak osoba bez wcześniejszej wiedzy może osiągnąć coś takiego.

Tak, jest wiele osób, które osiągnęły coś wielkiego w swoim życiu, ale to jedyny przypadek, w którym zobaczysz, że niektórzy ludzie po prostu nie mają pojęcia. Cóż, w tym artykule zamierzam podzielić się z Tobą wskazówkami, które pomogą Ci wykonać squat lub deadlift.

Squat

Jest to pierwsze i najważniejsze ćwiczenie, którego musisz się nauczyć. Więc jeśli nie wiesz jak je wykonać to musisz to przeczytać już teraz.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to stanąć prosto. Po tym musisz położyć ręce na biodrach i podnieść klatkę piersiową do góry. Nie zapomnij zgiąć kolan i zrobić przysiad. Przykucnij powoli i wstrzymaj oddech. Następnym krokiem jest opuszczenie się i utrzymanie pozycji przez 10 sekund. Gdy skończysz 10 sekund, to znów wstrzymaj oddech na 10 sekund.

Następną rzeczą, którą musisz zrobić jest powtórzenie tego ćwiczenia przez 10 razy. Jeśli nie jesteś w stanie tego wykonać, to musisz zwiększyć ciężar.

Deadlift

To jest najbardziej wymagające ćwiczenie. Jeśli nie jesteś w stanie wykonać go poprawnie, to proponuję, abyś przeczytał to właśnie teraz.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić jest złapanie drążka rękami. Teraz musisz trzymać nogi prosto i trzymać drążek rękami. Podnieś ramiona do góry i wyciągnij swoje ciało do przodu. Gdy ramiona są w pełni wyciągnięte, wtedy trzeba je opuścić w dół i stanąć z powrotem. Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to opuścić ciężar i przytrzymać go przez 10 sekund.

Wnioski:

Stosując się do wymienionych wskazówek, możesz z łatwością wykonać przysiad i martwy ciąg.