Trójka od Tutti Frutti - kiwi i karambola – obraz posta

Trójka od Tutti Frutti - kiwi i karambola

Definitywnie mamy już jesień. Kalendarzową od niedawna, ale pogodową ponad miesiąc. Dzisiaj jednak chcę przenieść Cię w świat egzotycznych zapachów i intensywnej zieleni, która kojarzy się z minionym latem.

Kosmetyki Tutti Frutti kuszą swoimi zapachami. Dawniej miałam od nich inne produkty i mój nos zawsze był zadowolony. Od dłuższego czasu stosowałam trzy kosmetyki o zapachu kiwi i karamboli. Jak się sprawdziły?

Skoro każdy z przedstawionych tu kosmetyków jest z tej samej serii zapachowej, zacznę od ich wspólnej cechy. W produktach w ogóle nie wyczuwam kiwi. Ciężko mi stwierdzić, czy jest tu karambola, bo nigdy nie jadłam i nie wąchałam tego owocu. Mogę jednak napisać, że zapach jest soczysty, słodki i energetyczny. Idealny dla fanów owoców.

1. Sól do kąpieli


Zdecydowanie najsłabszy produkt z tej trójki. W opakowaniu ma intensywny zapach, ale po wsypaniu do wody, niestety jest mało wyczuwalny. Trzeba użyć go naprawdę w dużej ilości, co wpływa na jego wydajność. Sól barwi wodę na zielono, ale nie zauważyłam żadnych dodatkowych właściwości. Używam głównie do moczenia stóp, raczej do niej nie wrócę. 

2. Kremowy peeling do ciała


Ten produkt jest czymś pomiędzy żelem peelingującym a peelingiem. Ma bardzo kremową konsystencję, miło się go nakłada. Nie jest przepełniony drobinkami po brzegi, jednak te, które ma, są na tyle mocne, że kosmetyk radzi sobie z pozbyciem się zrogowaciałego naskórka. Bardzo przyjemny peeling, skóra po nim jest nieco wygładzona, nie występuję jednak nawilżenie. Miałam lepsze peelingi, mimo to chętnie sięgnę po inne wersje zapachowe. 

3. Masło do ciała


Nie jestem fanką smarowideł do ciała. Używam ich naprawdę rzadko, a gdy już to robię, zależy mi, aby produkt spełniał moje wymagania. Ten jest naprawdę niezły. Ma nieco zbitą konsystencję, ale na ciele łatwo go rozsmarować. Zapach bardzo ładny, wyczuwalny nawet po aplikacji. Masło szybko się wchłania, zostawia na sobie otoczkę, ale nie jest to lepiąca warstwa. Spokojnie można się ubrać i czuć komfortowo. Na jednym opakowaniu raczej się nie skończy. 

Znacie kosmetyki Tutti Frutti? Jaki zapach możecie mi polecić? Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Twitter Udostępnij przez Google+