Zmiany, zmiany... – obraz posta

Zmiany, zmiany...

Zmiany są nieuniknione. Czas wprowadzić swoje. 

Ostatnio wzięłam krótki urlop od blogowania, aby przemyśleć parę spraw. Nie byłam do końca zadowolona z jakości moich wpisów i zdjęć. Wiedziałam, że potrzebuję kilku zmian, które sprawią, że wszystko będzie nieco lepsze. 

Stałe dni publikacji 

Regularność jest podstawą w tworzeniu bloga. Każdy poradnik dla blogerów wałkuje to od samego początku. Właśnie dlatego pierwszą zmianą będę określone dni publikacji. W każdy poniedziałek i czwartek możesz spodziewać się nowych wpisów. Czy to rzadko? Ciężko stwierdzić, okaże się później. Wychodzę jednak z założenia, że liczy się jakoś, nie ilość (chociaż wiem, że nie każdy się z tym zgodzi). Wolę pisać nieco rzadziej, a po prostu lepiej. 

Tematyka

Uroda i kosmetyki wciąż będą głównym tematem. Nie chcę jednak zamykać się na inne. Od czasu do czasu z pewnością pojawi się jakiś przerywnik. Jeden z nich zawitał na bloga już jakiś czas temu, a jest nim podsumowanie miesiąca. 

Zdjęcia

Jeśli chodzi o zdjęcia... do perfekcji jeszcze daleko, ale jak to mówią, praktyka czyni mistrza. Dlatego metodą prób i błędów staram się poprawić w tej dziedzinie. Mam nadzieję, że z każdym kolejnym zdjęciem będzie coraz lepiej. 

Social media

Prowadzę tylko facebooka i instagrama. Na razie nie będę tego zmieniać, nie czuję takiej potrzeby. Zwiększę jednak swoją aktywność na profilach, które już mam. Korzystając z okazji, zachęcam Cię do polubienia mojego fanpage'a, to właśnie tam pojawia się informacje o nowych postach. 

Pytanie na koniec. Masz jakąś sugestię, co jeszcze potrzebuje zmiany? 

PS Dzięki, że jesteś :*Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Twitter Udostępnij przez Google+