Makijażowe podsumowanie 2019 – obraz posta

Makijażowe podsumowanie 2019

Zaczął się nowy rok! W zeszłym nie było mnie dużo na blogu, bo skupiłam się na działalności na Instagramie. Dzisiaj zamierzam podsumować właśnie to, co wrzucałam na ten serwis!

Odnoszę wrażenie, że w ostatnim czasie blogi trochę straciły na popularności. Ludzie wolą słuchać lub oglądać, a czytanie niekoniecznie ich interesuje. Widzę to po samej sobie - zdecydowanie rzadziej zaglądam na blogi niż youtube. 

W tym roku chciałabym jednak od czasu do czasu się tu pojawiać. Być może w niedalekiej przyszłości postawię na trochę inną formę kontaktu z Wami. Ale na razie nic więcej nie mówię! 

Większość z Was wie, że regularnie publikuję na Instagramie. Wrzucam tam zdjęcia kilka razy w tygodniu, a czasem pokazuję również coś na stories. Ponad rok temu zdecydowałam, że zacznę ćwiczyć umiejętności makijażowe. Od tego czasu na zmianę pokazuję zdjęcia makijaży oraz kosmetyków (a czasem planszówek czy książek). Nadal zamierzam kontynuować prowadzenia konta w ten sposób. 

Widzę, że bardzo rozwinęłam się w tej materii i nie będę z tego rezygnować. Chcę dalej się rozwijać i tworzyć lepsze makijaże! 

Według Instagrama i zasięgów wychodzi na to, że te zdjęcia były najbardziej lajkowane: 

Sama nie jestem zadowolona z wszystkich makijaży, które znajdują się powyżej, ale kilka z nich wyszło mi całkiem nieźle. Osobiście znalazłabym jeszcze takie, które wyglądają lepiej. Możesz się o tym przekonać, jeśli zajrzysz na mój profil! 

Eksperymentuję również z makijażami oka. Tutaj kilka przykładowych: 

Z pewnością muszę jeszcze poćwiczyć robienie zdjęć, ale wszystko przyjdzie z czasem. Jestem przekonana, że za rok zauważę duże zmiany! 

Na dzisiaj to tyle. Do zobaczenia i wszystkiego dobrego w nowym roku! Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Twitter Udostępnij przez Google+
Poprzedni post
Denko #1/2019
Następny post
Ulubieńcy roku 2019