Letnie paznokcie z pyłkami akrylowymi – obraz posta

Letnie paznokcie z pyłkami akrylowymi

Kolory i palmy... idealne zdobienie na wakacyjne paznokcie. Ostatnio zmalowałam właśnie coś takiego! 


Lato powoli dobiega końca, ale ja będę starać się zatrzymać je jak najdłużej. Kto jest ze mną? Kilka dni temu wróciłam z dwutygodniowego pobytu nad morzem. Skoro baterie podładowane, wracam do regularnego blogowania.


Jeżeli chodzi o paznokcie, u mnie bywa naprawdę różnie. Czasem stawiam na coś spokojnego z delikatnym brokatowym akcentem. Innym razem wolę jednak zaszaleć.  


Ostatnio paznokcie robiłam siostrze, która zażyczyła sobie sporo koloru. Do zrobienia tego zdobienia użyłam akrylowych pyłków z aliexpress. Można kupić je również w Polsce (m.in. z NeoNail), ale są u nas o wiele droższe. 

 


Na początek standardowo nałożyłam bazę, potem dwie cienkie warstwy białego koloru (nie musiały dokładnie kryć). Pyłki nałożyłam za pomocą pacynek. Wszystkie paznokcie przykryłam top coatem. Na koniec dodałam naklejki: w kształcie palmy na palec serdeczny oraz napis 'Aloha' na kciuku. Ponownie pokryłam te paznokcie topem. 
Całość była naprawdę prosta, a efekt jest świetny. Jeżeli lubisz żywe kolory, to jest to idealne zdobienie dla Ciebie. Z akrylowych pyłków można wyczarować również inne rzeczy i sama na pewno będę jeszcze kombinować. Jeżeli chodzi o ocenę pyłków z aliexpress, to pewne zastrzeżenia mam do niebieskiego pyłku, który nieco się starł po przemyciu topu cleanerem. Reszta zachowywała się bez zarzutu. 


 Koniecznie napisz mi, jaki kolor króluje u Ciebie latem?  Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Twitter Udostępnij przez Google+