Jak rozjaśnić podkład? White Brightener Mix od Kobo – obraz posta

Jak rozjaśnić podkład? White Brightener Mix od Kobo

Jak poradzić sobie z za ciemnym podkładem? Najlepiej użyć mixera przeznaczonego do tego celu. Jak sprawdził się ten od Kobo? 


Problem zbyt ciemnego podkładu spotyka mnie dość często. Zdarza się, że światło drogeryjne przekłamie kolor lub produkt oksyduje. Aby nie spisywać go na straty, wymyślono mixery rozjaśniające. Dzisiaj będzie mowa o jednym z nich.


Produkt z Kobo jest jednym z dwóch najpopularniejszych mixerów (zaraz obok tego od NYX). Długo zwlekałam z jego zakupem, czego teraz mogę tylko żałować, bo produkt okazał się rewelacyjny. Znalazł się nawet w ulubieńcach
Cena, dostępność, opakowanie


Mixer znajdziemy stacjonarnie w drogerii Natura, jego koszt to około 20 złotych (aktualnie jest w cenie promocyjnej). 

Produkt mieści się w wygodnej tubce z miękkiego plastiku, z której łatwo go wydobyć. Jego pojemność to 20 ml. 


Działanie 
Mixer widocznie rozjaśnia nasz podkład (możemy uzyskać odcień jaśniejszy nawet o kilka tonów). Wystarczy jego niewielka ilość, aby otrzymać pożądany kolor. Nie polecam jednak dodawania mixera bezpośrednio do podkładu, lecz tworzenie świeżych porcji na bieżąco. 

Produkt nie zmienia tonu podkładu – żółty podkład dalej jest żółty, co możesz zobaczyć na zdjęciu powyżej. 

Konsystencja podkładu również jest niezmienna, mixer nie sprawia, że staje się on "ciężki". Kiedyś eksperymentowałam z rozjaśnianiem podkładu farbką z Kryolanu, ale sprawiała ona, że miałam uczucie "tapety" na twarzy. Tutaj tego nie ma. Komfort noszenia podkładu jest taki sam jak wcześniej. 


Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. W końcu mogę zacząć zużywać za ciemne podkłady. Na pewno będę do niego wracać, bo świetnie sprawdza się w swojej roli. Jeśli potrzebujesz rozjaśniacza – sięgaj po ten bez wahania! Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Twitter Udostępnij przez Google+