Miesięcznik: Podsumowanie kwietnia #12 – obraz posta

Miesięcznik: Podsumowanie kwietnia #12

Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata. W tym roku chyba jednak więcej tych ciepłych dni.

Odnoszę wrażenie, jakbym w tym miesiącu prawie nic nie pisała, a posty pokazywały się przecież regularnie. Być może to kwestia tego, że ostatni miesięcznik pojawił się z lekkim poślizgiem. Albo tego, że wśród wszystkich tekstów pojawiły się tylko dwie recenzję kosmetyków. W maju z pewnością pod tym względem się poprawię, bo już mam zaplanowane posty. 

Dzisiaj pora na podsumowanie kwietnia, w którym sporo się działo.

Targi naturalnych kosmetyków

Na samym początku miesiąca wybrałam się na Targi Natural Beauty, które odbyły się we Wrocławiu. W sumie było to jedno z pierwszych tego typu wydarzeń. Moją relację z targów możesz przeczytać w tym wpisie

W maju również czeka nas podobne wydarzenie. Tym razem będzie to jednak Ekosfera – targi organizowane przez Marikę. Sama z chęcią się tam wybiorę i Ciebie zachęcam do tego samego. Targi odbędą się 12 maja w Zajezdni Dąbie we Wrocławiu. 

Meet Beauty i See Bloggers

Ważnym blogowym wydarzeniem, które miało miejsce w kwietniu, była konferencja Meet Beauty. Cieszę się, że miałam okazję zostać jej uczestniczką. Miło spędziłam weekend i już nie mogę doczekać się kolejnej edycji. Na blogu znajdziesz relację z Meet Beauty i upominki od sponsorów

Ostatnio otrzymałam również wiadomość o tym, że dostałam się na See Bloggers. Jestem bardzo ciekawa, jak wypadnie cało to wydarzenie, bo jest ono robione na zdecydowanie większą skalę. Z kim się widzę? 

Kino

A na koniec trochę filmowo. Postanowiłam wybrać się na najnowszych Avengersów. Film bardzo mi się podobał, a czas na nim zleciał naprawdę szybko. Jeśli śledzisz w miarę na bieżąco uniwersum Marvela, to nie możesz pominąć tej produkcji. Jeśli jednak nie znasz kilku poprzednich filmów, obawiam się, że nieco pogubisz się w fabule. Infinity War to zdecydowanie film dla zagorzałych fanów. Sama czekam już na kolejną część! 

Jak Tobie minął kwiecień? Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Twitter Udostępnij przez Google+
Poprzedni post
Ulubieńcy kwietnia
Następny post
Kawowy peeling Biolove