Blog ma roczek!  – obraz posta

Blog ma roczek!

Równo rok temu pojawił się pierwszy wpis. Ciężko mi uwierzyć, że minęło już tyle czasu. Mam wrażenie, że blogować zaczęłam niedawno, a minęło już dwanaście miesięcy! Co działo się przez ten czas? 

Na początek będzie krótka historia na temat tego, jak rozpoczęcie blogowania u mnie wyglądało. Najpierw planowałam zacząć pisać w październiku. Strona była jednak jeszcze nie gotowa, więc wszystko przeciągnęło się na listopad, a później grudzień. Następnie złapało mnie choróbsko, więc  nastąpiła zmiana planów. Styczeń i nowy rok to dobra pora na rozpoczęcie blogowania, tylko znów było coś nie tak. Pewnie ciągnęłabym to jeszcze kilka miesięcy, ale w końcu powiedziałam; dosyć! Zaczęłam blogować i tak pierwszy wpis pojawił się trzeciego lutego – data z pozoru nic nie znacząca, stała się teraz czymś ważnym, bo blogowanie to jednak jakaś część mojego życia. 

Jeśli mowa już o pierwszym wpisie, to był nim... przepis na ciastka. Wyszły mi niedopieczone, ale stwierdziłam, że w pierwszych dniach trzeba coś wrzucić, żeby nie było pusto, a przecież na pierwszą stronę i tak po dłuższym czasie nikt nie będzie wchodził. 

Jakość tekstów i zdjęć nieco się poprawiła i w tej kwestii ciągle się rozwijam. Dla porównania jedno z pierwszych i ostatnich zdjęć. Widać różnicę, co nie? 


Blogowanie sporo u mnie zmieniło. Poznałam dużo innych blogów, mogłam wymieniać i dzielić się z innymi osobami swoimi myślami na tematy urodowe. To naprawdę świetne doświadczenie i polecam je każdemu!  

Czas na małe podsumowanie w liczbach!

Przez cały rok napisałam 112 wpisów. Zostawiliście mi 3 372 komentarzy (no dobra, część jest moja).
Na Instagramie jest Was ponad 1000!
Fanpage'owi słabo się powodzi, bo liczba polubień to tylko 47.

A teraz wyniki ankiety!

Jestem bardzo zaskoczona, że pojawiło się tyle odpowiedzi.

Większość czytających mnie osób to kobiety, co nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem. Wasz wiek to przeważnie 18-35 lat. Wśród Was znajdują się czytelnicy starzy i nowi, ciągle Was przybywa. Mojego bloga odwiedzacie najczęściej wtedy, gdy pojawiają się nowe wpisy, ewentualnie raz na tydzień. Śledzicie mnie głównie na instagramie, ale ja serdecznie zachęcam do polubienia fanpage'a. Częstotliwość i długość wpisów przeważnie Wam odpowiada. Najczęściej czytacie recenzje kosmetyków oraz tricki i ciekawostki

W pytaniach otwartych otrzymałam od Was mnóstwo bardzo miłych słów. Dziękuję! Jedna z uwag dotyczyła strzałek do poprzednich i następnych wpisów – ta zmiana została ostatnio wprowadzona i mam nadzieję, że będzie przydatna. 

KONKURS

Na sam koniec pragnę przypomnieć, że na moim instagramie ruszył konkurs:


Bardzo cieszy mnie to, że tu jesteś! 
Udostępnij przez Facebook Udostępnij przez Twitter Udostępnij przez Google+