Jak spakować plecak na Woodstock

Uroda

Woodstock jest jednym z najbardziej popularnych festiwali muzycznych w USA. Festiwal jest organizowany przez słynnych organizatorów festiwali Vans Music Festival. Jest to druga edycja tego festiwalu muzycznego. Teraz festiwal odbędzie się od 16 do 18 czerwca i możesz wziąć udział w tym festiwalu w nadchodzący weekend.

Ale zanim weźmiesz udział w festiwalu, musisz upewnić się, że niczego nie zapomnisz. Musisz wziąć wszystkie niezbędne rzeczy, takie jak ładowarka do telefonu, butelka wody, środek do dezynfekcji rąk, aparat, przekąski itp. Jeśli nie masz żadnego z tych przedmiotów, wtedy nie będziesz w stanie cieszyć się festiwalem. Więc musisz upewnić się, że pakujesz wszystkie niezbędne przedmioty, abyś mógł cieszyć się festiwalem w najlepszy możliwy sposób.

Oto rzeczy, które musisz zabrać na Woodstock:

Plecak

Twój plecak to najważniejsza rzecz, którą musisz zabrać na Woodstock. Musisz nosić swoje ubrania, kosmetyki, pieniądze i inne ważne rzeczy w plecaku. Musisz upewnić się, że torba jest wystarczająco przestronna i wygodna. Musisz również upewnić się, że nie waży więcej niż 15 do 20 funtów.

Ubrania

Podczas festiwalu będziesz nosił różne ubrania. Będziesz nosił różne rodzaje ubrań, takie jak t-shirt, dżinsy, szorty i sukienki. Więc musisz upewnić się, że masz przy sobie wszystkie ubrania, które będziesz nosić na festiwalu. Powinieneś również mieć przy sobie zmianę ubrań, ponieważ możesz się zmęczyć po długim spacerze.

Przybory toaletowe

Będziesz spędzać dużo czasu w łazience podczas festiwalu. Musisz więc mieć przy sobie wszystkie rzeczy, których będziesz używać w łazience. Musisz mieć przy sobie szczoteczkę do zębów, pastę do zębów, lakier do włosów, żel do włosów, szampon i odżywkę.

Pieniądze

Będziesz musiał zapłacić za bilet wstępu, jedzenie i napoje. Możesz mieć przy sobie gotówkę, aby zapłacić za te rzeczy. Można też mieć przy sobie kartę debetową i kredytową, aby zapłacić za te rzeczy.

Aparat fotograficzny

Podczas festiwalu będziesz uwieczniać niesamowite chwile. Musisz więc mieć przy sobie aparat fotograficzny. Możesz również przynieść swoją lustrzankę, aby uchwycić niesamowite chwile podczas festiwalu.

Płyn do mycia rąk

Ponieważ wszyscy wiemy, że na festiwalu będzie dużo zarazków, musisz regularnie czyścić ręce. Musisz upewnić się, że nosisz ze sobą środek do odkażania rąk.

Przekąski

Będziesz głodny po długim dniu festiwalu. Musisz więc nosić ze sobą kilka przekąsek, aby się nie nudzić.

Wnioski:

Tak więc, są to niektóre z niezbędnych rzeczy, które musisz zabrać na Woodstock. Ponieważ masz zamiar uczestniczyć w festiwalu, musisz upewnić się, że nie zapomnisz o wyżej wymienionych rzeczach. Bardzo ważne jest, abyś nosił swój plecak prawidłowo i miał przy sobie wszystkie niezbędne rzeczy.