Jak rozdrobnić puder na drobny proszek?

Uroda

Puder służy do pokrywania ciała i możesz go używać jako bazy pod makijaż do nakładania podkładu lub innego rodzaju pudru. Jednak głównym problemem jest to, że puder jest zbyt drobny i łatwo rozsypuje się na wietrze.

Głównym powodem uzyskania drobnego proszku jest to, że możemy łatwo wymieszać go z makijażem i zastosować go. Jeśli nie wymieszasz go prawidłowo, będzie to wyglądać niechlujnie i uzyskasz ciastowaty wygląd.

Aby upewnić się, że nie otrzymasz drobnego pudru, musisz rozkruszyć swój puder. Istnieją różne sposoby, aby zmiażdżyć swój proszek, ale lepiej jest użyć blendera lub miksera, aby zmiażdżyć proszek.

Aby zmiażdżyć swój proszek, musisz umieścić proszek w misce, a następnie wymieszać go z blenderem. Po tym, dodać trochę oleju, a następnie wymieszać. Olej pomaga utrzymać proszek w miejscu i sprawia, że jest trochę lepki.

Kiedy skończysz mieszać swój proszek, wtedy możesz go przenieść do blendera. Nie martw się, jeśli twój blender nie działa dobrze, możesz również użyć robota kuchennego, aby zmiażdżyć proszek.

Możesz również spróbować użyć metody moździerza i tłuczka. Aby użyć tej metody, musisz umieścić proszek w misce, a następnie musisz umieścić go na moździerzu i tłuczku. Trzeba go docisnąć tłuczkiem, a wtedy stanie się drobny.

Ostatnią opcją jest użycie młynka do kawy. Możesz użyć tej opcji, aby zmiażdżyć proszek na drobny proszek. Jest to jedna z najlepszych metod kruszenia proszku.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post i nauczyłeś się, jak zmiażdżyć swój proszek. Jest to bardzo proste i nie musisz wydawać pieniędzy na zakup jakiegokolwiek innego sprzętu.