Jak przykleić fałszywe rzęsy

Uroda

Przedłużanie rzęs to must-have dla każdej kobiety, czy jest to celebrytka, czy zwykła dziewczyna. Każdy chce mieć dłuższe i grubsze rzęsy, a jedynym rozwiązaniem jest fałszywe rzęsy.

Obecnie fałszywe rzęsy są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach i można wybrać jeden w zależności od preferencji. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w zastosowaniu fałszywych rzęs.

Umyj ręce pierwszy

Jeśli chcesz mieć długotrwałe rzęsy to musisz zadbać o swoje ręce. Mycie rąk z mydłem pomoże Ci usunąć brud i zrobić rzęsy trzymać.

Zastosuj tusz do rzęs

Zastosuj tusz do rzęs najpierw, a następnie użyć grzebienia tuszu do wygładzenia rzęs. Nie ciągnij i nie wykręcaj powiek podczas nakładania tuszu.

Oczyść swoje rzęsy

Po nałożeniu tuszu i grzebyka, umyj rzęsy używając płynu do demakijażu oczu, aby oczyścić rzęsy i nadać im połysk.

Oczyść swoje powieki

Jeśli stosujesz sztuczne rzęsy na oczach to upewnij się, że oczyścisz swoje powieki przed zastosowaniem. Pocierając swój makijaż oczu remover jest również dobrą metodą, aby oczyścić swoje oczy.

Wybierz prawo rzęsy

Możesz wybrać dowolny kolor, który chcesz, tak długo, jak trzymać się koloru. Jeśli nie jesteś pewien co do koloru swoich oczu to możesz iść na ciemny kolor.

Zastosuj klej

Klej jest ostatnim krokiem, jeśli nie masz kleju to można użyć wszelkiego rodzaju kleju kij do klejenia fałszywych rzęs do powieki.

Wnioski:

Są to jedne z najbardziej skutecznych wskazówek, aby Twoje fałszywe rzęsy trwały długo. Możesz użyć tych wskazówek w swojej codziennej rutynie.