10 Najlepszych porad i wskazówek dotyczących poliamorii od znanych osób

Inne

Polyamory to nowe słowo, które z czasem zyskuje większą popularność. Jest to zdolność do kochania więcej niż jednej osoby w tym samym czasie. Jest to ostateczna definicja prawdziwej miłości. W tym artykule omówimy 10 najlepszych porad i wskazówek dotyczących poliamorii od znanych osób.

Miłość nigdy nie może być zdefiniowana przez twoją płeć. Miłość nie jest ekskluzywnym terminem i nie jest ograniczona do rodzaju płci, którą jesteś. Jest to uczucie, które otrzymujemy, gdy jesteśmy z kimś, kogo kochamy. Nie chodzi o płeć, chodzi o uczucie miłości i szczęścia.

Większość ludzi myśli, że są zbyt mocno zakochani i niemożliwy jest powrót do pierwszego związku. Jest to błędne, poliamoria jest rozwiązaniem tego problemu.

Poniżej znajdują się najlepsze porady i wskazówki dotyczące poliamorii od znanych osób:

1. Nie bój się poliamorii.

Powtórzę to jeszcze raz i jeszcze raz, nie bój się poliamorii, da ci ona wolność i szczęście. Będziesz mógł wybrać każdego, kogo lubisz, i będziesz mógł doświadczyć różnych rodzajów miłości.

2. Nie bądź zazdrosny

Jeśli nie jesteś szczęśliwy ze swoim partnerem, to nie wolno ci być zazdrosnym o życie miłosne swojego partnera. Jeśli jesteś zazdrosny o swojego partnera, to nigdy nie będziesz w stanie zaakceptować jego miłości. Jeśli jesteś zazdrosny o swojego partnera, wtedy nigdy nie będziesz w stanie zaakceptować jego miłości.

3. Nie osądzaj innych

Nie oceniaj innych, jeśli to zrobisz, to nigdy nie będziesz w stanie zaakceptować innych. Akceptuj ludzi, a oni będą akceptować ciebie.

4. Bądź sobą

Możesz być otwarty ze swoim partnerem, ale lepiej jest, jeśli nie ujawniasz wszystkiego swojemu partnerowi. Możesz powiedzieć im wszystko, ale zachowaj sekret, że jesteś poliamoryczny.

5. Zawsze bądź szczęśliwy

Poliamoria to jedyny sposób, aby uszczęśliwić siebie i poczuć się spełnionym. Jeśli jesteś szczęśliwy ze swoim partnerem, wtedy będziesz szczęśliwy ze wszystkimi.

6. Naucz się przebaczać

Przebaczenie jest bardzo ważną częścią życia. Musisz nauczyć się przebaczać, bo jeśli nie, to nigdy nie będziesz w stanie iść do przodu.

7. Zaufaj swojemu partnerowi

Jeśli ufasz swojemu partnerowi, to nigdy nie będziesz czuł żadnej presji. Będziesz mógł wyrazić swoje uczucia i nie będziesz musiał ich ukrywać.

8. Nie zakochuj się

Ważne jest, aby utrzymać swoje emocje w kontroli i nie zakochać się. Zakochanie się może sprawić, że twój związek się rozpadnie.

9. Złóż obietnicę

Złóż obietnicę swojemu partnerowi i dotrzymaj jej. Możesz złożyć obietnicę swojemu partnerowi, że będziesz lojalny wobec nich, nawet po tym, jak dowiesz się o innej osobie.

10. Nie trzymaj sekretów

Sekrety mogą sprawić, że ty i twój partner poczujecie się smutni. Jeśli.